
Роб Киммонс
“The Rosedale Reaper”

Джордже Ривера
“El Conquistador”
Жекпе-жек нәтижесі
Роб Киммонс vs Джордже Ривера: жекпе-жек нәтижесі
Джордже Ривера жеңді, Роб Киммонс жеңілді
KO/TKOР3 · 1:53
UFC 104: Machida vs Shogun2009 ж. 24 қазанLos Angeles, California, USA
UFC 104: Макида vs Шогун турнирінде (2009 ж. 24 қазан, Лос-Анджелес, Америка Құрама Штаттары) Джордже Ривера жеңіске жетті (KO/TKO, 3-раунд, 1:53), Роб Киммонс жеңілді. Рефери — Jason Herzog.
Роб Киммонс vs Джордже Ривера — UFC 104: Machida vs Shogun (2009 ж. 24 қаз.)
- Нәтиже
- Джордже Ривера жеңді
- Әдіс
- KO/TKOKO/TKOPunches to Head From Guard
- Раунд және уақыт
- Р3 · 1:53
- Рефери
- Jason Herzog
- Салмақ санаты
- Орта салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Өтетін орны
- Los Angeles, California, USA
Аяқталуы: 3-раунд, 1:53
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар1
- 2323/54 · 43%Маңызды соққылар66/136 · 49%66
- 8888/120 · 73%Барлық соққылар135/224 · 60%135
- 11/3 · 33%Тейкдаундар—0
- 0Сабмишн әрекеттері0
- 0Позиция ауыстыру0
- 2:59Бақылау уақыты7:19
Нысана бойынша маңызды соққылар
Роб КиммонсБас 13 · Дене 8 · Аяқ 2
Джордже РивераБас 53 · Дене 13 · Аяқ 0
Позиция бойынша маңызды соққылар
Роб КиммонсҚашықтық 5 · Клинч 17 · Партер 1
Джордже РивераҚашықтық 15 · Клинч 23 · Партер 28
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Роб Киммонс | 0 | 13/34 | 60/82 | 1/1 | 0 | 2:18 |
| Джордже Ривера | 0 | 21/44 | 32/55 | 0/0 | 0 | 2:00 | |
| 2 | Роб Киммонс | 0 | 8/15 | 24/31 | 0/2 | 0 | 0:41 |
| Джордже Ривера | 0 | 24/55 | 59/92 | 0/0 | 0 | 3:40 | |
| 3 | Роб Киммонс | 0 | 2/5 | 4/7 | 0/0 | 0 | 0:00 |
| Джордже Ривера | 1 | 21/37 | 44/77 | 0/0 | 0 | 1:39 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 2-1
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 2-2
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 28
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WДжо Ведепо2009 ж. 1 сәу.
- LДан Миллер2008 ж. 17 қыр.
- WРоб Юндт2008 ж. 21 мау.
Келесі жекпе-жек: W vs Стеве Стейнбейсс
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 5-5
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 6-5
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 37
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WНиссен Остернек2009 ж. 1 сәу.
- LМартин Кампманн2008 ж. 7 мау.
- WКендалл Грове2008 ж. 19 қаң.
Келесі жекпе-жек: W vs Нейт Кварри
UFC 104: Machida vs Shogun турнирінің басқа жекпе-жектері
Турнирдің толық нәтижелері- ЛЁто Макида vs Маурисио РуаЛЁто МакидаDEC
- Кайн Веласквез vs Бен РотуеллКайн ВеласквезKO/TKO
- Глейсон Тибау vs Джош НирГлейсон ТибауDEC
- Джо Стевенсон vs Спенсер ФишерДжо СтевенсонKO/TKO
- Энтони Джонсон vs Ёшийуки ЁшидаЭнтони ДжонсонKO/TKO
- РЯн Бадер vs Эрик ШаферРЯн БадерDEC
- Пат Барри vs Антони АрдонкПат БарриKO/TKO
- Чаел Соннен vs Юшин ОкамиЧаел СонненDEC
- Кайл Кингсбури vs Разак ал-АссанКайл КингсбуриDEC
- Стефан Струве vs Чейс ГормлейСтефан СтрувеSUB