Крис Присе
“The Exorcist”

Кендалл Грове
“Da Spyder”
Жекпе-жек нәтижесі
Крис Присе vs Кендалл Грове: жекпе-жек нәтижесі
Кендалл Грове жеңді, Крис Присе жеңілді
KO/TKOР1 · 3:59
Ortiz vs Shamrock 3: The Final Chapter2006 ж. 10 қазанHollywood, Florida, USA
Ортиз vs Шамрок 3: Те Финал Чаптер турнирінде (2006 ж. 10 қазан, Голливуд, Америка Құрама Штаттары) Кендалл Грове жеңіске жетті (KO/TKO, 1-раунд, 3:59), Крис Присе жеңілді. Рефери — Troy Waugh.
Крис Присе vs Кендалл Грове — Ortiz vs Shamrock 3: The Final Chapter (2006 ж. 10 қаз.)
- Нәтиже
- Кендалл Грове жеңді
- Әдіс
- KO/TKOKO/TKOElbows to Head From Mount · Submission to Strikes
- Раунд және уақыт
- Р1 · 3:59
- Рефери
- Troy Waugh
- Салмақ санаты
- Орта салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Өтетін орны
- Hollywood, Florida, USA
Аяқталуы: 1-раунд, 3:59
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар0
- 55/10 · 50%Маңызды соққылар13/26 · 50%13
- 77/12 · 58%Барлық соққылар22/36 · 61%22
- 0—Тейкдаундар1/1 · 100%1
- 0Сабмишн әрекеттері1
- 1Позиция ауыстыру1
- 0:36Бақылау уақыты2:43
Нысана бойынша маңызды соққылар
Крис ПрисеБас 2 · Дене 3 · Аяқ 0
Кендалл ГровеБас 12 · Дене 1 · Аяқ 0
Позиция бойынша маңызды соққылар
Крис ПрисеҚашықтық 2 · Клинч 3 · Партер 0
Кендалл ГровеҚашықтық 1 · Клинч 1 · Партер 11
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Крис Присе | 0 | 5/10 | 7/12 | 0/0 | 0 | 0:36 |
| Кендалл Грове | 0 | 13/26 | 22/36 | 1/1 | 1 | 2:43 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 0-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 0-1
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 23
Келесі жекпе-жек: L vs Эд Эрман
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 1-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 2-0
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 23
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WЭд Эрман2006 ж. 24 мау.
Келесі жекпе-жек: W vs Алан Белчер
Ortiz vs Shamrock 3: The Final Chapter турнирінің басқа жекпе-жектері
Турнирдің толық нәтижелері- Тито Ортиз vs Кен ШамрокТито ОртизKO/TKO
- Джасон Макдоналд vs Эд ЭрманДжасон МакдоналдSUB
- Матт Амилл vs Сет ПетрузеллиМатт АмиллDEC
- Нейт Марквардт vs Крафтон УалласеНейт МарквардтSUB
- Тони Десоуза vs Дустин АзелеттТони ДесоузаSUB
- Рори Синджер vs Джош АйнесРори СинджерDEC
- Тиаго Алвес vs Джон АлессиоТиаго АлвесDEC
- Маркус Давис vs Форрест ПецМаркус ДависSUB