Agent MMA Logo
AgentMMA

Паул Вареланс

“The Polar Bear”

Жеңімпаз

Дан Северн

“The Beast”

Жекпе-жек нәтижесі

Паул Вареланс vs Дан Северн: жекпе-жек нәтижесі

Дан Северн жеңді, Паул Вареланс жеңілді

СабмишнР1 · 1:01

UFC - Ultimate Ultimate '951995 ж. 16 желтоқсанDenver, Colorado, USA

UFC - Ultimate Ultimate '95 турнирінде (1995 ж. 16 желтоқсан, Денвер, Америка Құрама Штаттары) Дан Северн жеңіске жетті (сабмишн, 1-раунд, 1:01), Паул Вареланс жеңілді. Рефери — John McCarthy.

Паул Вареланс vs Дан Северн — UFC - Ultimate Ultimate '95 (1995 ж. 16 жел.)

Нәтиже
Дан Северн жеңді
Әдіс
SUBСабмишнArm Triangle From Side Control
Раунд және уақыт
Р1 · 1:01
Рефери
John McCarthy
Салмақ санаты
Абсолюттік салмақ
Формат
1 Rnd (15)
Өтетін орны
Denver, Colorado, USA

Аяқталуы: 1-раунд, 1:01

Р1

Жекпе-жек статистикасы

Паул ВарелансДан Северн
  • 0Нокдаундар0
  • 11/1 · 100%Маңызды соққылар—0
  • 11/1 · 100%Барлық соққылар—0
  • 0—Тейкдаундар1/1 · 100%1
  • 0Сабмишн әрекеттері2
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 0:00Бақылау уақыты0:00

Нысана бойынша маңызды соққылар

Паул ВарелансБас 0 · Дене 0 · Аяқ 1

Дан СевернБас 0 · Дене 0 · Аяқ 0

Позиция бойынша маңызды соққылар

Паул ВарелансҚашықтық 1 · Клинч 0 · Партер 0

Дан СевернҚашықтық 0 · Клинч 0 · Партер 0

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Паул Вареланс01/11/10/000:00
Дан Северн00/00/01/120:00

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Паул Вареланс
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
3-2
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
3-3

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Джо Морейра

Дан Северн
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
5-2
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
6-2
Жекпе-жек кезіндегі жасы
37

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Давид Абботт · UFC - Ultimate Ultimate '95

UFC - Ultimate Ultimate '95 турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері