Agent MMA Logo
AgentMMA
Джон Джонс

Джон Джонс

“Bones”

Матт Амилл
Жеңімпаз

Матт Амилл

“The Hammer”

Жекпе-жек нәтижесі

Джон Джонс vs Матт Амилл: жекпе-жек нәтижесі

Матт Амилл жеңді, Джон Джонс жеңілді

ДисквалификацияР1 · 4:14

The Ultimate Fighter: Heavyweights Finale2009 ж. 5 желтоқсанLas Vegas, Nevada, USA

The Ultimate Fighter: Heavyweights Finale турнирінде (2009 ж. 5 желтоқсан, Лас-Вегас, Америка Құрама Штаттары) Матт Амилл жеңіске жетті (дисквалификация, 1-раунд, 4:14), Джон Джонс жеңілді. Рефери — Steve Mazzagatti.

Джон Джонс vs Матт Амилл — The Ultimate Fighter: Heavyweights Finale (2009 ж. 5 жел.)

Нәтиже
Матт Амилл жеңді
Әдіс
DQДисквалификацияIllegal Elbows by Jones
Раунд және уақыт
Р1 · 4:14
Рефери
Steve Mazzagatti
Салмақ санаты
Жартылай ауыр салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
Las Vegas, Nevada, USA

Аяқталуы: 1-раунд, 4:14

Р1
Р2
Р3

Жекпе-жек статистикасы

Джон ДжонсМатт Амилл
  • 0Нокдаундар0
  • 4444/88 · 50%Маңызды соққылар5/17 · 29%5
  • 5555/106 · 52%Барлық соққылар7/19 · 37%7
  • 11/1 · 100%Тейкдаундар0/1 · 0%0
  • 0Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 1:24Бақылау уақыты0:00

Нысана бойынша маңызды соққылар

Джон ДжонсБас 33 · Дене 7 · Аяқ 4

Матт АмиллБас 2 · Дене 0 · Аяқ 3

Позиция бойынша маңызды соққылар

Джон ДжонсҚашықтық 9 · Клинч 2 · Партер 33

Матт АмиллҚашықтық 5 · Клинч 0 · Партер 0

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Джон Джонс044/8855/1061/101:24
Матт Амилл05/177/190/100:00

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Джон Джонс
Джон Джонс
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
3-0
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
3-1
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 3 жеңіс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
22

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Брандон Вера

Матт Амилл
Матт Амилл
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
6-2
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
7-2
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 2 жеңіс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
33

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Кейт Джардине

The Ultimate Fighter: Heavyweights Finale турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері