Agent MMA Logo
AgentMMA
Исраэль Адесанья

Исраэль Адесанья

“The Last Stylebender”

Насурдин Имавов
Жеңімпаз

Насурдин Имавов

“The Sniper”

Жекпе-жек нәтижесі

Исраэль Адесанья vs Насурдин Имавов: жекпе-жек нәтижесі

Насурдин Имавов жеңді, Исраэль Адесанья жеңілді

KO/TKOР2 · 0:30

UFC Fight Night: Adesanya vs. Imavov2025 ж. 1 ақпанRiyadh, Riyadh, Saudi Arabia

UFC Fight Night: Адесанья vs. Имавов турнирінде (2025 ж. 1 ақпан, Эр-Рияд, Сауд Арабиясы) Насурдин Имавов жеңіске жетті (KO/TKO, 2-раунд, 0:30), Исраэль Адесанья жеңілді. Рефери — Marc Goddard.

Исраэль Адесанья vs Насурдин Имавов — UFC Fight Night: Adesanya vs. Imavov (2025 ж. 1 ақп.)

Нәтиже
Насурдин Имавов жеңді
Әдіс
KO/TKOKO/TKOPunch to Head At Distance
Раунд және уақыт
Р2 · 0:30
Рефери
Marc Goddard
Салмақ санаты
Орта салмақ
Формат
5 Rnd (5-5-5-5-5)
Өтетін орны
Riyadh, Riyadh, Saudi Arabia

Аяқталуы: 2-раунд, 0:30

Р1
Р2
Р3
Р4
Р5

Жекпе-жек статистикасы

Исраэль АдесаньяНасурдин Имавов
  • 0Нокдаундар1
  • 2626/50 · 52%Маңызды соққылар15/31 · 48%15
  • 3232/56 · 57%Барлық соққылар18/34 · 53%18
  • 00/1 · 0%Тейкдаундар0/3 · 0%0
  • 0Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 0:00Бақылау уақыты0:44

Нысана бойынша маңызды соққылар

Исраэль АдесаньяБас 9 · Дене 6 · Аяқ 11

Насурдин ИмавовБас 9 · Дене 0 · Аяқ 6

Позиция бойынша маңызды соққылар

Исраэль АдесаньяҚашықтық 26 · Клинч 0 · Партер 0

Насурдин ИмавовҚашықтық 10 · Клинч 0 · Партер 5

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Исраэль Адесанья020/4426/500/100:00
Насурдин Имавов08/2110/230/300:40
2Исраэль Адесанья06/66/60/000:00
Насурдин Имавов17/108/110/000:04

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Исраэль Адесанья
Исраэль Адесанья
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
13-4
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
13-5
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 2 жеңіліс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
35

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: L vs Джо Пайфер

Насурдин Имавов
Насурдин Имавов
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
7-2 (1 NC)
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
8-2 (1 NC)
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 3 жеңіс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
28

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Кайо Борральо

UFC Fight Night: Adesanya vs. Imavov турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері