Agent MMA Logo
AgentMMA
Благой Иванов

Благой Иванов

“Baga”

Деррик Льюис
Жеңімпаз

Деррик Льюис

“The Black Beast”

Жекпе-жек нәтижесі

Благой Иванов vs Деррик Льюис: жекпе-жек нәтижесі

Деррик Льюис жеңді, Благой Иванов жеңілді

Бөлінген шешімР3 · 5:00

UFC 244: Masvidal vs. Diaz2019 ж. 2 қарашаNew York City, New York, USA

UFC 244: Масвидал vs. Диас турнирінде (2019 ж. 2 қараша, Нью-Йорк, Америка Құрама Штаттары) Деррик Льюис жеңіске жетті (бөлінген шешім), Благой Иванов жеңілді. Рефери — Todd Ronald Anderson. Төрешілер бағалары: 30-27, 28-29, 29-28.

Благой Иванов vs Деррик Льюис — UFC 244: Masvidal vs. Diaz (2019 ж. 2 қар.)

Нәтиже
Деррик Льюис жеңді
Әдіс
DECБөлінген шешім
Раунд және уақыт
Р3 · 5:00
Рефери
Todd Ronald Anderson
Салмақ санаты
Ауыр салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
New York City, New York, USA

Төрешілер бағалары

  • Dave Tirelli

    30–27

    Пайдасына: Деррик Льюис

  • Eric Colon

    28–29

    Ерекше пікір

  • Chris Lee

    29–28

    Пайдасына: Деррик Льюис

Жекпе-жек статистикасы

Благой ИвановДеррик Льюис
  • 0Нокдаундар0
  • 2020/38 · 53%Маңызды соққылар31/68 · 46%31
  • 6161/83 · 73%Барлық соққылар32/69 · 46%32
  • 33/6 · 50%Тейкдаундар1/3 · 33%1
  • 1Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 3:20Бақылау уақыты2:07

Нысана бойынша маңызды соққылар

Благой ИвановБас 12 · Дене 7 · Аяқ 1

Деррик ЛьюисБас 21 · Дене 8 · Аяқ 2

Позиция бойынша маңызды соққылар

Благой ИвановҚашықтық 12 · Клинч 8 · Партер 0

Деррик ЛьюисҚашықтық 9 · Клинч 22 · Партер 0

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Благой Иванов04/523/241/200:44
Деррик Льюис08/189/191/101:53
2Благой Иванов09/1613/222/211:32
Деррик Льюис014/2914/290/100:14
3Благой Иванов07/1725/370/201:04
Деррик Льюис09/219/210/100:00

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Благой Иванов
Благой Иванов
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
2-1
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
2-2
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 2 жеңіс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
33

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: L vs Аугусто Сакай

Деррик Льюис
Деррик Льюис
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
12-5
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
13-5
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 2 жеңіліс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
34

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Илир Латифи

UFC 244: Masvidal vs. Diaz турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері