Agent MMA Logo
AgentMMA
Майк Родригес

Майк Родригес

“Slo Mike”

Девин Кларк
Жеңімпаз

Девин Кларк

“Brown Bear”

Жекпе-жек нәтижесі

Майк Родригес vs Девин Кларк: жекпе-жек нәтижесі

Девин Кларк жеңді, Майк Родригес жеңілді

Бірауызды шешімР3 · 5:00

UFC 223: Khabib vs. Iaquinta2018 ж. 7 сәуірBrooklyn, New York, USA

UFC 223: Хабиб vs. Иаквинта турнирінде (2018 ж. 7 сәуір, Бруклин, Америка Құрама Штаттары) Девин Кларк жеңіске жетті (бірауызды шешім), Майк Родригес жеңілді. Рефери — Dan Miragliotta. Төрешілер бағалары: 29-28, 30-27, 30-27.

Майк Родригес vs Девин Кларк — UFC 223: Khabib vs. Iaquinta (2018 ж. 7 сәу.)

Нәтиже
Девин Кларк жеңді
Әдіс
DECБірауызды шешім
Раунд және уақыт
Р3 · 5:00
Рефери
Dan Miragliotta
Салмақ санаты
Жартылай ауыр салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
Brooklyn, New York, USA

Төрешілер бағалары

  • Glenn Trowbridge

    29–28

    Пайдасына: Девин Кларк

  • Sal D'amato

    30–27

    Пайдасына: Девин Кларк

  • Derek Cleary

    30–27

    Пайдасына: Девин Кларк

Жекпе-жек статистикасы

Майк РодригесДевин Кларк
  • 0Нокдаундар0
  • 4040/66 · 61%Маңызды соққылар50/64 · 78%50
  • 6666/95 · 69%Барлық соққылар167/200 · 84%167
  • 0—Тейкдаундар7/11 · 64%7
  • 0Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 0:38Бақылау уақыты11:25

Нысана бойынша маңызды соққылар

Майк РодригесБас 17 · Дене 21 · Аяқ 2

Девин КларкБас 30 · Дене 12 · Аяқ 8

Позиция бойынша маңызды соққылар

Майк РодригесҚашықтық 11 · Клинч 27 · Партер 2

Девин КларкҚашықтық 17 · Клинч 19 · Партер 14

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Майк Родригес014/2426/370/000:19
Девин Кларк012/1846/612/303:50
2Майк Родригес016/2924/370/000:18
Девин Кларк025/3059/651/303:14
3Майк Родригес010/1316/210/000:01
Девин Кларк013/1662/744/504:21

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Майк Родригес
Майк Родригес
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
0-0
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
0-1
Жекпе-жек кезіндегі жасы
29

Келесі жекпе-жек: W vs Адам Милстеад

Девин Кларк
Девин Кларк
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
2-2
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
3-2
Жекпе-жек кезіндегі жасы
27

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: L vs Александар Ракич

UFC 223: Khabib vs. Iaquinta турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері