Тим Аге
“The Trashing Machine”
Крис Тучшерер
“The Crowbar”
Жекпе-жек нәтижесі
Тим Аге vs Крис Тучшерер: жекпе-жек нәтижесі
Крис Тучшерер жеңді, Тим Аге жеңілді
Көпшілік дауыспен шешімР3 · 5:00
UFC 109: Relentless2010 ж. 6 ақпанLas Vegas, Nevada, USA
UFC 109: Relentless турнирінде (2010 ж. 6 ақпан, Лас-Вегас, Америка Құрама Штаттары) Крис Тучшерер жеңіске жетті (көпшілік дауыспен шешім), Тим Аге жеңілді. Рефери — Josh Rosenthal. Төрешілер бағалары: 28-28, 29-28, 29-28.
Тим Аге vs Крис Тучшерер — UFC 109: Relentless (2010 ж. 6 ақп.)
- Нәтиже
- Крис Тучшерер жеңді
- Әдіс
- DECКөпшілік дауыспен шешім
- Раунд және уақыт
- Р3 · 5:00
- Рефери
- Josh Rosenthal
- Салмақ санаты
- Ауыр салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Турнир
- UFC 109: Relentless
- Өтетін орны
- Las Vegas, Nevada, USA
Төрешілер бағалары
Doug Crosby
28–28
Тең ұпай
Glenn Trowbridge
29–28
Пайдасына: Крис Тучшерер
Nelson Hamilton
29–28
Пайдасына: Крис Тучшерер
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар0
- 3434/70 · 49%Маңызды соққылар24/64 · 38%24
- 5353/90 · 59%Барлық соққылар45/88 · 51%45
- 11/1 · 100%Тейкдаундар1/7 · 14%1
- 1Сабмишн әрекеттері1
- 0Позиция ауыстыру0
- 4:14Бақылау уақыты4:17
Нысана бойынша маңызды соққылар
Тим АгеБас 24 · Дене 8 · Аяқ 2
Крис ТучшерерБас 13 · Дене 2 · Аяқ 9
Позиция бойынша маңызды соққылар
Тим АгеҚашықтық 10 · Клинч 14 · Партер 10
Крис ТучшерерҚашықтық 17 · Клинч 7 · Партер 0
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Тим Аге | 0 | 6/19 | 6/19 | 0/0 | 1 | 0:04 |
| Крис Тучшерер | 0 | 14/31 | 19/36 | 0/3 | 0 | 2:11 | |
| 2 | Тим Аге | 0 | 6/17 | 7/18 | 0/0 | 0 | 0:11 |
| Крис Тучшерер | 0 | 10/31 | 21/44 | 1/2 | 1 | 2:02 | |
| 3 | Тим Аге | 0 | 22/34 | 40/53 | 1/1 | 0 | 3:59 |
| Крис Тучшерер | 0 | 0/2 | 5/8 | 0/2 | 0 | 0:04 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 1-1
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 1-2
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 26
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- LТодд Дуффи2009 ж. 29 там.
- WПат Барри2009 ж. 23 мам.
Келесі жекпе-жек: L vs Джоей Белтран
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 0-1
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 1-1
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 34
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- LГабриел Гонзага2009 ж. 29 там.
Келесі жекпе-жек: L vs Брендан Шауб
UFC 109: Relentless турнирінің басқа жекпе-жектері
Турнирдің толық нәтижелері- Рэнди Коутуре vs Марк КолеманРэнди КоутуреSUB
- Чаел Соннен vs Нейт МарквардтЧаел СонненDEC
- Пауло Тиаго vs Майк СуикПауло ТиагоSUB
- Демиан Майа vs Дан МиллерДемиан МайаDEC
- Матт Серра vs Франк ТриггМатт СерраKO/TKO
- Мак Данзиг vs Джастин БучолзМак ДанзигDEC
- Мелвин Гиллард vs Ронис ТорресМелвин ГиллардDEC
- Роб Эмерсон vs Филлипе НоверРоб ЭмерсонDEC
- Фил Давис vs Брайан СтаннФил ДависDEC
- Джоей Белтран vs Роллес ГрасиеДжоей БелтранKO/TKO