Agent MMA Logo
AgentMMA

Давид Террелл

“The Soul Assassin”

Жеңімпаз

Эван Таннер

Жекпе-жек нәтижесі

Давид Террелл vs Эван Таннер: жекпе-жек нәтижесі

Эван Таннер жеңді, Давид Террелл жеңілді

KO/TKOР1 · 4:35Титулдық жекпе-жек

UFC 51: Super Saturday2005 ж. 5 ақпанLas Vegas, Nevada, USA

UFC 51: Super Saturday турнирінде (2005 ж. 5 ақпан, Лас-Вегас, Америка Құрама Штаттары) Эван Таннер жеңіске жетті (KO/TKO, 1-раунд, 4:35), Давид Террелл жеңілді. Рефери — Herb Dean.

Давид Террелл vs Эван Таннер — UFC 51: Super Saturday (2005 ж. 5 ақп.)

Нәтиже
Эван Таннер жеңді
Әдіс
KO/TKOKO/TKOPunches to Head From Half Guard
Раунд және уақыт
Р1 · 4:35
Рефери
Herb Dean
Салмақ санаты
Орта салмақ · Титулдық жекпе-жек
Формат
5 Rnd (5-5-5-5-5)
Өтетін орны
Las Vegas, Nevada, USA

Аяқталуы: 1-раунд, 4:35

Р1
Р2
Р3
Р4
Р5

Жекпе-жек статистикасы

Давид ТерреллЭван Таннер
  • 0Нокдаундар0
  • 44/9 · 44%Маңызды соққылар19/28 · 68%19
  • 44/11 · 36%Барлық соққылар62/77 · 81%62
  • 22/2 · 100%Тейкдаундар—0
  • 1Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 0:21Бақылау уақыты3:09

Нысана бойынша маңызды соққылар

Давид ТерреллБас 3 · Дене 0 · Аяқ 1

Эван ТаннерБас 18 · Дене 1 · Аяқ 0

Позиция бойынша маңызды соққылар

Давид ТерреллҚашықтық 1 · Клинч 3 · Партер 0

Эван ТаннерҚашықтық 0 · Клинч 1 · Партер 18

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Давид Террелл04/94/112/210:21
Эван Таннер019/2862/770/003:09

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Давид Террелл
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
1-0
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
1-1
Жекпе-жек кезіндегі жасы
27

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Скотт Смит

Эван Таннер
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
9-2
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
10-2
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 3 жеңіс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
33

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: L vs Рич Франклин

UFC 51: Super Saturday турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері