Agent MMA Logo
AgentMMA
Эдмен Шахбазян

Эдмен Шахбазян

“The Golden Boy”

Насурдин Имавов
Жеңімпаз

Насурдин Имавов

“The Sniper”

Жекпе-жек нәтижесі

Эдмен Шахбазян vs Насурдин Имавов: жекпе-жек нәтижесі

Насурдин Имавов жеңді, Эдмен Шахбазян жеңілді

KO/TKOР2 · 4:52

UFC 268: Usman vs. Covington 22021 ж. 6 қарашаNew York City, New York, USA

UFC 268: Усман vs. Ковингтон 2 турнирінде (2021 ж. 6 қараша, Нью-Йорк, Америка Құрама Штаттары) Насурдин Имавов жеңіске жетті (KO/TKO, 2-раунд, 4:52), Эдмен Шахбазян жеңілді. Рефери — Keith Peterson.

Эдмен Шахбазян vs Насурдин Имавов — UFC 268: Usman vs. Covington 2 (2021 ж. 6 қар.)

Нәтиже
Насурдин Имавов жеңді
Әдіс
KO/TKOKO/TKOElbows to Head From Crucifix
Раунд және уақыт
Р2 · 4:52
Рефери
Keith Peterson
Салмақ санаты
Орта салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
New York City, New York, USA

Аяқталуы: 2-раунд, 4:52

Р1
Р2
Р3

Жекпе-жек статистикасы

Эдмен ШахбазянНасурдин Имавов
  • 0Нокдаундар0
  • 2222/35 · 63%Маңызды соққылар42/63 · 67%42
  • 2929/43 · 67%Барлық соққылар64/87 · 74%64
  • 11/5 · 20%Тейкдаундар0/1 · 0%0
  • 0Сабмишн әрекеттері4
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 2:34Бақылау уақыты3:56

Нысана бойынша маңызды соққылар

Эдмен ШахбазянБас 10 · Дене 4 · Аяқ 8

Насурдин ИмавовБас 34 · Дене 4 · Аяқ 4

Позиция бойынша маңызды соққылар

Эдмен ШахбазянҚашықтық 19 · Клинч 2 · Партер 1

Насурдин ИмавовҚашықтық 16 · Клинч 5 · Партер 21

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Эдмен Шахбазян017/2421/291/301:43
Насурдин Имавов018/3125/390/010:39
2Эдмен Шахбазян05/118/140/200:51
Насурдин Имавов024/3239/480/133:17

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Эдмен Шахбазян
Эдмен Шахбазян
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
4-2
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
4-3
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 2 жеңіліс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
23

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Далча Лунджиамбула

Насурдин Имавов
Насурдин Имавов
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
2-1
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
3-1
Жекпе-жек кезіндегі жасы
25

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Хоакин Бакли

UFC 268: Usman vs. Covington 2 турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері