
Милес Джонс
“Chapo”

Джон Кастанеда
“Sexi Mexi”
Жекпе-жек нәтижесі
Милес Джонс vs Джон Кастанеда: жекпе-жек нәтижесі
Джон Кастанеда жеңді, Милес Джонс жеңілді
СабмишнР3 · 1:38
UFC Fight Night: Hermansson vs. Strickland2022 ж. 5 ақпанLas Vegas, Nevada, USA
UFC Fight Night: Эрманссон vs. Стрикленд турнирінде (2022 ж. 5 ақпан, Лас-Вегас, Америка Құрама Штаттары) Джон Кастанеда жеңіске жетті (сабмишн, 3-раунд, 1:38), Милес Джонс жеңілді. Рефери — Mike Beltran.
Милес Джонс vs Джон Кастанеда — UFC Fight Night: Hermansson vs. Strickland (2022 ж. 5 ақп.)
- Нәтиже
- Джон Кастанеда жеңді
- Әдіс
- SUBСабмишнArm Triangle From Half Guard
- Раунд және уақыт
- Р3 · 1:38
- Рефери
- Mike Beltran
- Салмақ санаты
- Бантам салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Өтетін орны
- Las Vegas, Nevada, USA
Аяқталуы: 3-раунд, 1:38
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар1
- 3434/85 · 40%Маңызды соққылар58/147 · 39%58
- 3434/85 · 40%Барлық соққылар68/159 · 43%68
- 00/1 · 0%Тейкдаундар0/1 · 0%0
- 0Сабмишн әрекеттері1
- 0Позиция ауыстыру0
- 0:00Бақылау уақыты1:45
Нысана бойынша маңызды соққылар
Милес ДжонсБас 27 · Дене 6 · Аяқ 1
Джон КастанедаБас 40 · Дене 6 · Аяқ 12
Позиция бойынша маңызды соққылар
Милес ДжонсҚашықтық 33 · Клинч 1 · Партер 0
Джон КастанедаҚашықтық 47 · Клинч 7 · Партер 4
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Милес Джонс | 0 | 11/27 | 11/27 | 0/0 | 0 | 0:00 |
| Джон Кастанеда | 0 | 16/48 | 16/48 | 0/0 | 0 | 0:00 | |
| 2 | Милес Джонс | 0 | 17/44 | 17/44 | 0/1 | 0 | 0:00 |
| Джон Кастанеда | 0 | 25/68 | 33/76 | 0/0 | 0 | 1:12 | |
| 3 | Милес Джонс | 0 | 6/14 | 6/14 | 0/0 | 0 | 0:00 |
| Джон Кастанеда | 1 | 17/31 | 19/35 | 0/1 | 1 | 0:33 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 3-1
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 3-2
- Жекпе-жек алдындағы серия
- Қатарынан 2 жеңіс
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 27
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WАндерсон дос Сантос2021 ж. 7 там.
- WКевин Нативидад2020 ж. 31 қаз.
- LМарио Баутиста2020 ж. 8 ақп.
Келесі жекпе-жек: W vs Винсе Моралес
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 1-1
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 2-1
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 30
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WЭддие Уинеланд2021 ж. 20 ақп.
- LНатаниел Ууд2020 ж. 25 шіл.
Келесі жекпе-жек: L vs Даниэл Сантос
UFC Fight Night: Hermansson vs. Strickland турнирінің басқа жекпе-жектері
Турнирдің толық нәтижелері- Джек Эрманссон vs Шон СтриклендШон СтриклендDEC
- Пунаеле Сориано vs Ник МаксимовНик МаксимовDEC
- Шавкат Рахмонов vs Карлстон АррисШавкат РахмоновKO/TKO
- Сам Алвей vs Брендан АлленБрендан АлленSUB
- Тресеан Горе vs БрЯн БаттлеБрЯн БаттлеDEC
- Джулиан Эроса vs Стивен ПетерсонДжулиан ЭросаDEC
- Аким Дооду vs Майкл ТризаноАким ДоодуDEC
- Чиди Нджокуани vs Марк-Андре БарриоЧиди НджокуаниKO/TKO
- Алексис Давис vs Джулиджа СтолиаренкоАлексис ДависDEC
- Джайлтон Алмейда vs Данило МарквесДжайлтон АлмейдаKO/TKO
- Джасон Уитт vs Фил РоуеФил РоуеKO/TKO
- Малколм Гордон vs Денис БондарМалколм ГордонKO/TKO