
Зак Куммингс

Гуннар Нелсон
“Gunni”
Жекпе-жек нәтижесі
Зак Куммингс vs Гуннар Нелсон: жекпе-жек нәтижесі
Гуннар Нелсон жеңді, Зак Куммингс жеңілді
СабмишнР2 · 4:48
UFC Fight Night: McGregor vs Brandao2014 ж. 19 шілдеDublin, Leinster, Ireland
UFC Fight Night: Макгрегор vs Брандао турнирінде (2014 ж. 19 шілде, Дублин, Ирландия) Гуннар Нелсон жеңіске жетті (сабмишн, 2-раунд, 4:48), Зак Куммингс жеңілді. Рефери — Marc Goddard.
Зак Куммингс vs Гуннар Нелсон — UFC Fight Night: McGregor vs Brandao (2014 ж. 19 шіл.)
- Нәтиже
- Гуннар Нелсон жеңді
- Әдіс
- SUBСабмишнRear Naked Choke
- Раунд және уақыт
- Р2 · 4:48
- Рефери
- Marc Goddard
- Салмақ санаты
- Жартылай орта салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Өтетін орны
- Dublin, Leinster, Ireland
Аяқталуы: 2-раунд, 4:48
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар0
- 1818/75 · 24%Маңызды соққылар13/24 · 54%13
- 2121/79 · 27%Барлық соққылар23/34 · 68%23
- 00/1 · 0%Тейкдаундар1/1 · 100%1
- 0Сабмишн әрекеттері1
- 0Позиция ауыстыру0
- 0:54Бақылау уақыты0:43
Нысана бойынша маңызды соққылар
Зак КуммингсБас 8 · Дене 5 · Аяқ 5
Гуннар НелсонБас 9 · Дене 4 · Аяқ 0
Позиция бойынша маңызды соққылар
Зак КуммингсҚашықтық 8 · Клинч 10 · Партер 0
Гуннар НелсонҚашықтық 9 · Клинч 2 · Партер 2
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Зак Куммингс | 0 | 9/43 | 11/45 | 0/0 | 0 | 0:32 |
| Гуннар Нелсон | 0 | 6/15 | 6/15 | 0/0 | 0 | 0:00 | |
| 2 | Зак Куммингс | 0 | 9/32 | 10/34 | 0/1 | 0 | 0:22 |
| Гуннар Нелсон | 0 | 7/9 | 17/19 | 1/1 | 1 | 0:43 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 2-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 2-1
- Жекпе-жек алдындағы серия
- Қатарынан 2 жеңіс
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 29
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WЯн Кабрал2014 ж. 10 мам.
- WБен Аллоуай2013 ж. 28 там.
Келесі жекпе-жек: W vs Доминикве Стил
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 3-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 4-0
- Жекпе-жек алдындағы серия
- Қатарынан 3 жеңіс
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 25
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WОмари Ахмедов2014 ж. 8 нау.
- WДжордже Сантьяго2013 ж. 16 ақп.
- WДамарквес Джонсон2012 ж. 29 қыр.
Келесі жекпе-жек: L vs Рик Стори
UFC Fight Night: McGregor vs Brandao турнирінің басқа жекпе-жектері
Турнирдің толық нәтижелері- Конор Макгрегор vs Диего БрандаоКонор МакгрегорKO/TKO
- Брэд Пикетт vs Ян МаккаллЯн МаккаллDEC
- Норман Парке vs Наойуки КотаниНорман ПаркеKO/TKO
- Илир Латифи vs Крис ДемпсейИлир ЛатифиKO/TKO
- Нейл Сири vs Фил АррисНейл СириDEC
- Катал Пендред vs Майк КингКатал ПендредSUB
- Тор Троенг vs Тревор СмитТревор СмитDEC
- Коди Донован vs Никита КрыловНикита КрыловKO/TKO
- Пэдди Олоан vs Джош СампоПэдди ОлоанSUB