Agent MMA Logo
AgentMMA
Коди Еаст

Коди Еаст

“The Freight Train”

Кёртис Блейдс
Жеңімпаз

Кёртис Блейдс

“Razor”

Жекпе-жек нәтижесі

Коди Еаст vs Кёртис Блейдс: жекпе-жек нәтижесі

Кёртис Блейдс жеңді, Коди Еаст жеңілді

KO/TKOР2 · 2:02

UFC Fight Night: Lineker vs. Dodson2016 ж. 1 қазанPortland, Oregon, USA

UFC Fight Night: Линекер vs. Додсон турнирінде (2016 ж. 1 қазан, Портленд, Америка Құрама Штаттары) Кёртис Блейдс жеңіске жетті (KO/TKO, 2-раунд, 2:02), Коди Еаст жеңілді. Рефери — Dave Hagen.

Коди Еаст vs Кёртис Блейдс — UFC Fight Night: Lineker vs. Dodson (2016 ж. 1 қаз.)

Нәтиже
Кёртис Блейдс жеңді
Әдіс
KO/TKOKO/TKOElbows to Head On Ground
Раунд және уақыт
Р2 · 2:02
Рефери
Dave Hagen
Салмақ санаты
Ауыр салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
Portland, Oregon, USA

Аяқталуы: 2-раунд, 2:02

Р1
Р2
Р3

Жекпе-жек статистикасы

Коди ЕастКёртис Блейдс
  • 0Нокдаундар0
  • 2121/47 · 45%Маңызды соққылар52/81 · 64%52
  • 4040/68 · 59%Барлық соққылар109/149 · 73%109
  • 33/3 · 100%Тейкдаундар5/6 · 83%5
  • 0Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 0:24Бақылау уақыты4:28

Нысана бойынша маңызды соққылар

Коди ЕастБас 17 · Дене 0 · Аяқ 4

Кёртис БлейдсБас 41 · Дене 7 · Аяқ 4

Позиция бойынша маңызды соққылар

Коди ЕастҚашықтық 15 · Клинч 4 · Партер 2

Кёртис БлейдсҚашықтық 10 · Клинч 6 · Партер 36

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Коди Еаст016/3730/523/300:24
Кёртис Блейдс024/4958/944/502:53
2Коди Еаст05/1010/160/000:00
Кёртис Блейдс028/3251/551/101:35

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Коди Еаст
Коди Еаст
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
0-1
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
0-2
Жекпе-жек кезіндегі жасы
28

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Кёртис Блейдс
Кёртис Блейдс
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
0-1
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
1-1
Жекпе-жек кезіндегі жасы
25

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: NC vs Адам Милстеад

UFC Fight Night: Lineker vs. Dodson турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері