
Джай Иерон
“The Thoroughbred”

Джеорджес Сент-Пиерре
“Rush”
Жекпе-жек нәтижесі
Джай Иерон vs Джеорджес Сент-Пиерре: жекпе-жек нәтижесі
Джеорджес Сент-Пиерре жеңді, Джай Иерон жеңілді
KO/TKOР1 · 1:42
UFC 48: Payback2004 ж. 19 маусымLas Vegas, Nevada, USA
UFC 48: Payback турнирінде (2004 ж. 19 маусым, Лас-Вегас, Америка Құрама Штаттары) Джеорджес Сент-Пиерре жеңіске жетті (KO/TKO, 1-раунд, 1:42), Джай Иерон жеңілді. Рефери — Steve Mazzagatti.
Джай Иерон vs Джеорджес Сент-Пиерре — UFC 48: Payback (2004 ж. 19 мау.)
- Нәтиже
- Джеорджес Сент-Пиерре жеңді
- Әдіс
- KO/TKOKO/TKOPunches to Head At Distance
- Раунд және уақыт
- Р1 · 1:42
- Рефери
- Steve Mazzagatti
- Салмақ санаты
- Жартылай орта салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Турнир
- UFC 48: Payback
- Өтетін орны
- Las Vegas, Nevada, USA
Аяқталуы: 1-раунд, 1:42
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар2
- 55/9 · 56%Маңызды соққылар24/33 · 73%24
- 55/9 · 56%Барлық соққылар37/46 · 80%37
- 00/3 · 0%Тейкдаундар0/1 · 0%0
- 0Сабмишн әрекеттері0
- 0Позиция ауыстыру0
- 0:06Бақылау уақыты0:21
Нысана бойынша маңызды соққылар
Джай ИеронБас 1 · Дене 2 · Аяқ 2
Джеорджес Сент-ПиерреБас 22 · Дене 2 · Аяқ 0
Позиция бойынша маңызды соққылар
Джай ИеронҚашықтық 4 · Клинч 1 · Партер 0
Джеорджес Сент-ПиерреҚашықтық 13 · Клинч 2 · Партер 9
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Джай Иерон | 0 | 5/9 | 5/9 | 0/3 | 0 | 0:06 |
| Джеорджес Сент-Пиерре | 2 | 24/33 | 37/46 | 0/1 | 0 | 0:21 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 0-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 0-1
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 27
Келесі жекпе-жек: L vs Джонатан Гоулет
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 1-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 2-0
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 23
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WКаро ПарисЯн2004 ж. 31 қаң.
Келесі жекпе-жек: L vs Матт Угес