
Тайсон Нам

Кай Кара-Франсе
“Don't Blink”
Жекпе-жек нәтижесі
Тайсон Нам vs Кай Кара-Франсе: жекпе-жек нәтижесі
Кай Кара-Франсе жеңді, Тайсон Нам жеңілді
Бірауызды шешімР3 · 5:00
UFC Fight Night: Felder vs. Hooker2020 ж. 22 ақпанAuckland, New Zealand
UFC Fight Night: Фелдер vs. Укер турнирінде (2020 ж. 22 ақпан, Окленд, Жаңа Зеландия) Кай Кара-Франсе жеңіске жетті (бірауызды шешім), Тайсон Нам жеңілді. Рефери — Marc Goddard. Төрешілер бағалары: 30-27, 30-27, 30-27.
Тайсон Нам vs Кай Кара-Франсе — UFC Fight Night: Felder vs. Hooker (2020 ж. 22 ақп.)
- Нәтиже
- Кай Кара-Франсе жеңді
- Әдіс
- DECБірауызды шешім
- Раунд және уақыт
- Р3 · 5:00
- Рефери
- Marc Goddard
- Салмақ санаты
- Шыбын салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Өтетін орны
- Auckland, New Zealand
Төрешілер бағалары
Barry Foley
30–27
Пайдасына: Кай Кара-Франсе
Richie Gerrard
30–27
Пайдасына: Кай Кара-Франсе
Lereapii Taia
30–27
Пайдасына: Кай Кара-Франсе
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар0
- 5050/153 · 33%Маңызды соққылар78/257 · 30%78
- 5252/155 · 34%Барлық соққылар78/257 · 30%78
- 00/4 · 0%Тейкдаундар0/4 · 0%0
- 0Сабмишн әрекеттері0
- 0Позиция ауыстыру0
- 0:53Бақылау уақыты0:17
Нысана бойынша маңызды соққылар
Тайсон НамБас 34 · Дене 11 · Аяқ 5
Кай Кара-ФрансеБас 51 · Дене 9 · Аяқ 18
Позиция бойынша маңызды соққылар
Тайсон НамҚашықтық 48 · Клинч 2 · Партер 0
Кай Кара-ФрансеҚашықтық 72 · Клинч 5 · Партер 1
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Тайсон Нам | 0 | 13/53 | 15/55 | 0/1 | 0 | 0:16 |
| Кай Кара-Франсе | 0 | 19/78 | 19/78 | 0/0 | 0 | 0:00 | |
| 2 | Тайсон Нам | 0 | 18/45 | 18/45 | 0/0 | 0 | 0:09 |
| Кай Кара-Франсе | 0 | 25/80 | 25/80 | 0/1 | 0 | 0:17 | |
| 3 | Тайсон Нам | 0 | 19/55 | 19/55 | 0/3 | 0 | 0:28 |
| Кай Кара-Франсе | 0 | 34/99 | 34/99 | 0/3 | 0 | 0:00 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 0-1
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 0-2
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 36
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- LСерджио Петтис2019 ж. 21 қыр.
Келесі жекпе-жек: W vs Заррух Адашев
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 3-1
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 4-1
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 26
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- LБрэндон Морено2019 ж. 14 жел.
- WМарк де ла Роса2019 ж. 31 там.
- WРаулиан Пайва2019 ж. 9 ақп.
Келесі жекпе-жек: L vs Брандон Ройвал
UFC Fight Night: Felder vs. Hooker турнирінің басқа жекпе-жектері
Турнирдің толық нәтижелері- Паул Фелдер vs Дэн ХукерДэн ХукерDEC
- Джимми Круте vs Мичал ОлексячукДжимми КрутеSUB
- Каролина Коуалкиеуич vs Ян КсиаонанЯн КсиаонанDEC
- Бен Сосоли vs Маркос Роджерио де ЛимаМаркос Роджерио де ЛимаKO/TKO
- Брэд Ридделл vs Магомед МустафаевБрэд РидделлDEC
- Кевин Агилар vs Зубайра ТухуговЗубайра ТухуговKO/TKO
- Джалин Турнер vs Джош КулибаоДжалин ТурнерKO/TKO
- Джейк Мэттьюс vs Эмил МикДжейк МэттьюсDEC
- Каллан Поттер vs Сонг КенанСонг КенанKO/TKO
- Лома Лукбунми vs Анджела ХиллАнджела ХиллDEC
- Присцила Кашоэйра vs Шана ДобсонПрисцила КашоэйраKO/TKO