
Маркус Бримадже
“The Bama Beast”

Конор Макгрегор
“The Notorious”
Жекпе-жек нәтижесі
Маркус Бримадже vs Конор Макгрегор: жекпе-жек нәтижесі
Конор Макгрегор жеңді, Маркус Бримадже жеңілді
KO/TKOР1 · 1:07
UFC on FUEL TV: Mousasi vs Latifi2013 ж. 6 сәуірStockholm, Sweden
UFC on FUEL TV: Моусаси vs Латифи турнирінде (2013 ж. 6 сәуір, Стокгольм, Швеция) Конор Макгрегор жеңіске жетті (KO/TKO, 1-раунд, 1:07), Маркус Бримадже жеңілді. Рефери — Robert Sundel.
Маркус Бримадже vs Конор Макгрегор — UFC on FUEL TV: Mousasi vs Latifi (2013 ж. 6 сәу.)
- Нәтиже
- Конор Макгрегор жеңді
- Әдіс
- KO/TKOKO/TKOPunches to Head At Distance
- Раунд және уақыт
- Р1 · 1:07
- Рефери
- Robert Sundel
- Салмақ санаты
- Қауырсын салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Өтетін орны
- Stockholm, Sweden
Аяқталуы: 1-раунд, 1:07
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар1
- 1212/41 · 29%Маңызды соққылар21/35 · 60%21
- 1212/41 · 29%Барлық соққылар22/36 · 61%22
- 0—Тейкдаундар—0
- 0Сабмишн әрекеттері0
- 0Позиция ауыстыру0
- 0:00Бақылау уақыты0:05
Нысана бойынша маңызды соққылар
Маркус БримаджеБас 7 · Дене 2 · Аяқ 3
Конор МакгрегорБас 20 · Дене 1 · Аяқ 0
Позиция бойынша маңызды соққылар
Маркус БримаджеҚашықтық 12 · Клинч 0 · Партер 0
Конор МакгрегорҚашықтық 16 · Клинч 0 · Партер 5
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Маркус Бримадже | 0 | 12/41 | 12/41 | 0/0 | 0 | 0:00 |
| Конор Макгрегор | 1 | 21/35 | 22/36 | 0/0 | 0 | 0:05 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 3-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 3-1
- Жекпе-жек алдындағы серия
- Қатарынан 3 жеңіс
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 28
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WДжими Эттес2012 ж. 22 қыр.
- WМаксимо Бланко2012 ж. 21 сәу.
- WСтивен Басс2011 ж. 3 жел.
Келесі жекпе-жек: L vs Русселл Доане
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 0-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 1-0
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 24
Келесі жекпе-жек: W vs Макс Холлоуэй
UFC on FUEL TV: Mousasi vs Latifi турнирінің басқа жекпе-жектері
Турнирдің толық нәтижелері- Джегард Моусаси vs Илир ЛатифиДжегард МоусасиDEC
- РЯн Коутуре vs Росс ПеарсонРосс ПеарсонKO/TKO
- Матт Митрионе vs Филип де ФриесМатт МитрионеKO/TKO
- Брэд Пикетт vs Майк ЕастонБрэд ПикеттDEC
- Диего Брандао vs Пабло ГажаДиего БрандаоSUB
- Акира Корассани vs Роберт ПералтаАкира КорассаниDEC
- Реза Мадади vs Майкл ДжонсонРеза МададиSUB
- Тор Троенг vs Адам СеллаТор ТроенгSUB
- Крис Спанг vs Адлан АмаговАдлан АмаговDEC
- Бен Аллоуай vs РЯн ЛафлареРЯн ЛафлареDEC
- Майкл Куипер vs Том ЛолорТом ЛолорSUB
- Папи Абеди vs Бесам ЁусефПапи АбедиDEC