Agent MMA Logo
AgentMMA
Эрик Гонзалез

Эрик Гонзалез

“The Ghost Pepper”

Джим Миллер
Жеңімпаз

Джим Миллер

“A-10”

Жекпе-жек нәтижесі

Эрик Гонзалез vs Джим Миллер: жекпе-жек нәтижесі

Джим Миллер жеңді, Эрик Гонзалез жеңілді

KO/TKOР2 · 0:14

UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont2021 ж. 16 қазанLas Vegas, Nevada, USA

UFC Fight Night: Ладд vs. Думонт турнирінде (2021 ж. 16 қазан, Лас-Вегас, Америка Құрама Штаттары) Джим Миллер жеңіске жетті (KO/TKO, 2-раунд, 0:14), Эрик Гонзалез жеңілді. Рефери — Mark Smith.

Эрик Гонзалез vs Джим Миллер — UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont (2021 ж. 16 қаз.)

Нәтиже
Джим Миллер жеңді
Әдіс
KO/TKOKO/TKOPunch to Head At Distance
Раунд және уақыт
Р2 · 0:14
Рефери
Mark Smith
Салмақ санаты
Жеңіл салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
Las Vegas, Nevada, USA

Аяқталуы: 2-раунд, 0:14

Р1
Р2
Р3

Жекпе-жек статистикасы

Эрик ГонзалезДжим Миллер
  • 0Нокдаундар1
  • 1414/37 · 38%Маңызды соққылар32/48 · 67%32
  • 2222/45 · 49%Барлық соққылар43/60 · 72%43
  • 11/2 · 50%Тейкдаундар1/2 · 50%1
  • 0Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 1:02Бақылау уақыты1:55

Нысана бойынша маңызды соққылар

Эрик ГонзалезБас 10 · Дене 3 · Аяқ 1

Джим МиллерБас 25 · Дене 4 · Аяқ 3

Позиция бойынша маңызды соққылар

Эрик ГонзалезҚашықтық 11 · Клинч 2 · Партер 1

Джим МиллерҚашықтық 18 · Клинч 8 · Партер 6

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Эрик Гонзалез013/3421/421/201:02
Джим Миллер027/4138/531/201:52
2Эрик Гонзалез01/31/30/000:00
Джим Миллер15/75/70/000:03

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Эрик Гонзалез
Эрик Гонзалез
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
0-0
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
0-1
Жекпе-жек кезіндегі жасы
29

Келесі жекпе-жек: L vs Терренс Маккинни

Джим Миллер
Джим Миллер
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
21-15 (1 NC)
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
22-15 (1 NC)
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 2 жеңіліс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
38

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Николас Мотта

UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері