Agent MMA Logo
AgentMMA
Паркер Портер

Паркер Портер

Джастин Тафа
Жеңімпаз

Джастин Тафа

“Bad Man”

Жекпе-жек нәтижесі

Паркер Портер vs Джастин Тафа: жекпе-жек нәтижесі

Джастин Тафа жеңді, Паркер Портер жеңілді

KO/TKOР1 · 1:06

UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski2023 ж. 11 ақпанPerth, Western Australia, Australia

UFC 284: Махачев vs. Волкановски турнирінде (2023 ж. 11 ақпан, Перт, Аустралия) Джастин Тафа жеңіске жетті (KO/TKO, 1-раунд, 1:06), Паркер Портер жеңілді. Рефери — Jason Herzog.

Паркер Портер vs Джастин Тафа — UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski (2023 ж. 11 ақп.)

Нәтиже
Джастин Тафа жеңді
Әдіс
KO/TKOKO/TKOPunch to Head At Distance
Раунд және уақыт
Р1 · 1:06
Рефери
Jason Herzog
Салмақ санаты
Ауыр салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
Perth, Western Australia, Australia

Аяқталуы: 1-раунд, 1:06

Р1
Р2
Р3

Жекпе-жек статистикасы

Паркер ПортерДжастин Тафа
  • 0Нокдаундар1
  • 77/16 · 44%Маңызды соққылар8/16 · 50%8
  • 77/16 · 44%Барлық соққылар8/16 · 50%8
  • 0—Тейкдаундар—0
  • 0Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 0:00Бақылау уақыты0:03

Нысана бойынша маңызды соққылар

Паркер ПортерБас 5 · Дене 0 · Аяқ 2

Джастин ТафаБас 6 · Дене 2 · Аяқ 0

Позиция бойынша маңызды соққылар

Паркер ПортерҚашықтық 7 · Клинч 0 · Партер 0

Джастин ТафаҚашықтық 5 · Клинч 3 · Партер 0

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Паркер Портер07/167/160/000:00
Джастин Тафа18/168/160/000:03

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Паркер Портер
Паркер Портер
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
3-2
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
3-3
Жекпе-жек кезіндегі жасы
37

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Бракстон Смит

Джастин Тафа
Джастин Тафа
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
2-3
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
3-3
Жекпе-жек кезіндегі жасы
29

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: NC vs Остин Лане

UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері