
Мелвин Гиллард
“The Young Assassin”

Джош Нир
“The Dentist”
Жекпе-жек нәтижесі
Мелвин Гиллард vs Джош Нир: жекпе-жек нәтижесі
Джош Нир жеңді, Мелвин Гиллард жеңілді
СабмишнР1 · 4:20
UFC Fight Night 32006 ж. 16 қаңтарLas Vegas, Nevada, USA
UFC Fight Night 3 турнирінде (2006 ж. 16 қаңтар, Лас-Вегас, Америка Құрама Штаттары) Джош Нир жеңіске жетті (сабмишн, 1-раунд, 4:20), Мелвин Гиллард жеңілді. Рефери — Herb Dean.
Мелвин Гиллард vs Джош Нир — UFC Fight Night 3 (2006 ж. 16 қаң.)
- Нәтиже
- Джош Нир жеңді
- Әдіс
- SUBСабмишнTriangle Choke From Bottom Guard
- Раунд және уақыт
- Р1 · 4:20
- Рефери
- Herb Dean
- Салмақ санаты
- Жартылай орта салмақ
- Формат
- 3 Rnd (5-5-5)
- Турнир
- UFC Fight Night 3
- Өтетін орны
- Las Vegas, Nevada, USA
Аяқталуы: 1-раунд, 4:20
Жекпе-жек статистикасы
- 0Нокдаундар0
- 1111/51 · 22%Маңызды соққылар3/9 · 33%3
- 1212/53 · 23%Барлық соққылар8/14 · 57%8
- 22/2 · 100%Тейкдаундар1/1 · 100%1
- 0Сабмишн әрекеттері2
- 0Позиция ауыстыру0
- 1:43Бақылау уақыты0:51
Нысана бойынша маңызды соққылар
Мелвин ГиллардБас 5 · Дене 1 · Аяқ 5
Джош НирБас 2 · Дене 0 · Аяқ 1
Позиция бойынша маңызды соққылар
Мелвин ГиллардҚашықтық 6 · Клинч 1 · Партер 4
Джош НирҚашықтық 2 · Клинч 0 · Партер 1
Раундтар бойынша
Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.
Раундтар кестесін көрсету
| Раунд | Спортшы | Нокдаундар | Маңызды соққылар | Барлық соққылар | Тейкдаундар | Сабмишн әрекеттері | Бақылау уақыты |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Мелвин Гиллард | 0 | 11/51 | 12/53 | 2/2 | 0 | 1:43 |
| Джош Нир | 0 | 3/9 | 8/14 | 1/1 | 2 | 0:51 |
Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 1-0
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 1-1
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 22
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- WМаркус Давис2005 ж. 5 қар.
Келесі жекпе-жек: W vs Рик Давис
- Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
- 0-1
- Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
- 1-1
- Жекпе-жек кезіндегі жасы
- 22
Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері
- LДрю Фикетт2005 ж. 6 там.
Келесі жекпе-жек: W vs Джо Стевенсон
UFC Fight Night 3 турнирінің басқа жекпе-жектері
Турнирдің толық нәтижелері- Тим Силвиа vs Ассуерио СилваТим СилвиаDEC
- Стефан Боннар vs Джеймс ИрвинСтефан БоннарSUB
- Джошуа Буркман vs Дрю ФикеттДжошуа БуркманSUB
- Крис Лебен vs Джордже РивераКрис ЛебенKO/TKO
- Дуане Лудуиг vs Джонатан ГоулетДуане ЛудуигKO/TKO
- Спенсер Фишер vs Аарон РилейСпенсер ФишерKO/TKO
- Джасон вон Флуе vs Алекс КаралексисДжасон вон ФлуеSUB