Agent MMA Logo
AgentMMA
Энтони Смит

Энтони Смит

“Lionheart”

Тиаго Сантос
Жеңімпаз

Тиаго Сантос

“Marreta”

Жекпе-жек нәтижесі

Энтони Смит vs Тиаго Сантос: жекпе-жек нәтижесі

Тиаго Сантос жеңді, Энтони Смит жеңілді

KO/TKOР2 · 1:03

UFC Fight Night: Machida vs. Anders2018 ж. 3 ақпанBelem, Para, Brazil

UFC Fight Night: Макида vs. Андерс турнирінде (2018 ж. 3 ақпан, Белен, Бразилия) Тиаго Сантос жеңіске жетті (KO/TKO, 2-раунд, 1:03), Энтони Смит жеңілді. Рефери — Marc Goddard.

Энтони Смит vs Тиаго Сантос — UFC Fight Night: Machida vs. Anders (2018 ж. 3 ақп.)

Нәтиже
Тиаго Сантос жеңді
Әдіс
KO/TKOKO/TKOKick to Body At Distance
Раунд және уақыт
Р2 · 1:03
Рефери
Marc Goddard
Салмақ санаты
Орта салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
Belem, Para, Brazil

Аяқталуы: 2-раунд, 1:03

Р1
Р2
Р3

Жекпе-жек статистикасы

Энтони СмитТиаго Сантос
  • 0Нокдаундар2
  • 1010/22 · 45%Маңызды соққылар58/82 · 71%58
  • 1313/26 · 50%Барлық соққылар80/106 · 75%80
  • 11/3 · 33%Тейкдаундар0/1 · 0%0
  • 0Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру1
  • 0:50Бақылау уақыты3:19

Нысана бойынша маңызды соққылар

Энтони СмитБас 10 · Дене 0 · Аяқ 0

Тиаго СантосБас 33 · Дене 20 · Аяқ 5

Позиция бойынша маңызды соққылар

Энтони СмитҚашықтық 8 · Клинч 1 · Партер 1

Тиаго СантосҚашықтық 13 · Клинч 3 · Партер 42

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Энтони Смит09/1312/171/200:50
Тиаго Сантос139/4860/700/103:06
2Энтони Смит01/91/90/100:00
Тиаго Сантос119/3420/360/000:13

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Энтони Смит
Энтони Смит
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
4-2
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
4-3
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 3 жеңіс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
29

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: W vs Рашад Эванс

Тиаго Сантос
Тиаго Сантос
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
8-4
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
9-4
Жекпе-жек алдындағы серия
Қатарынан 3 жеңіс
Жекпе-жек кезіндегі жасы
34

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: L vs Давид Бранч

UFC Fight Night: Machida vs. Anders турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері