Agent MMA Logo
AgentMMA
Эрнеста Карекайте

Эрнеста Карекайте

“Heavy-Handed”

Реджина Тарин
Жеңімпаз

Реджина Тарин

“Kill Bill”

Жекпе-жек нәтижесі

Эрнеста Карекайте vs Реджина Тарин: жекпе-жек нәтижесі

Реджина Тарин жеңді, Эрнеста Карекайте жеңілді

Бірауызды шешімР3 · 5:00

UFC Fight Night: Moreno vs. Kavanagh2026 ж. 28 ақпанMexico City, Distrito Federal, Mexico

UFC Fight Night: Морено vs. Кавана турнирінде (2026 ж. 28 ақпан, Мехико, Мексика) Реджина Тарин жеңіске жетті (бірауызды шешім), Эрнеста Карекайте жеңілді. Рефери — Raul Porrata. Төрешілер бағалары: 30-27, 30-27, 29-28.

Эрнеста Карекайте vs Реджина Тарин — UFC Fight Night: Moreno vs. Kavanagh (2026 ж. 28 ақп.)

Нәтиже
Реджина Тарин жеңді
Әдіс
DECБірауызды шешім
Раунд және уақыт
Р3 · 5:00
Рефери
Raul Porrata
Салмақ санаты
Келісілген салмақ
Формат
3 Rnd (5-5-5)
Өтетін орны
Mexico City, Distrito Federal, Mexico

Төрешілер бағалары

  • Antonio Guerrero

    30–27

    Пайдасына: Реджина Тарин

  • Dave Tirelli

    30–27

    Пайдасына: Реджина Тарин

  • Ben Cartlidge

    29–28

    Пайдасына: Реджина Тарин

Жекпе-жек статистикасы

Эрнеста КарекайтеРеджина Тарин
  • 0Нокдаундар0
  • 105105/249 · 42%Маңызды соққылар114/239 · 48%114
  • 127127/279 · 46%Барлық соққылар125/250 · 50%125
  • 11/2 · 50%Тейкдаундар1/3 · 33%1
  • 0Сабмишн әрекеттері0
  • 0Позиция ауыстыру0
  • 1:17Бақылау уақыты1:02

Нысана бойынша маңызды соққылар

Эрнеста КарекайтеБас 79 · Дене 20 · Аяқ 6

Реджина ТаринБас 76 · Дене 34 · Аяқ 4

Позиция бойынша маңызды соққылар

Эрнеста КарекайтеҚашықтық 88 · Клинч 17 · Партер 0

Реджина ТаринҚашықтық 91 · Клинч 23 · Партер 0

Раундтар бойынша

Әр раундта түсірілген маңызды соққылар.

Раундтар кестесін көрсету
РаундСпортшыНокдаундарМаңызды соққыларБарлық соққыларТейкдаундарСабмишн әрекеттеріБақылау уақыты
1Эрнеста Карекайте033/8239/900/000:21
Реджина Тарин037/7939/810/000:00
2Эрнеста Карекайте032/7036/751/200:43
Реджина Тарин031/6835/720/000:14
3Эрнеста Карекайте040/9752/1140/000:13
Реджина Тарин046/9251/971/300:48

Бұл жекпе-жектің мансаптағы орны

Эрнеста Карекайте
Эрнеста Карекайте
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
1-1
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
1-2
Жекпе-жек кезіндегі жасы
27

Осыған дейінгі соңғы UFC жекпе-жектері

Келесі жекпе-жек: D vs Мелисса Гатто

Реджина Тарин
Реджина Тарин
Жекпе-жекке дейінгі UFC рекорды
0-0
Жекпе-жектен кейінгі UFC рекорды
1-0
Жекпе-жек кезіндегі жасы
21

Келесі жекпе-жек: W vs Дждж Алдрич

UFC Fight Night: Moreno vs. Kavanagh турнирінің басқа жекпе-жектері

Турнирдің толық нәтижелері